typ nabídky:

druh nemovitosti:

lokalita:

max. cena:


Kde se nacházíte: Domovská stránka > Detail nemovitosti

Prodej rodinného domu,3x byt,nebyt.prostor 420 m2

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v Praze 5 - Radotíně se třemi bytovými jednotkami,restauraci a barem. Rodinný dům o užitné ploše 420 m2 s a pozemkem 460 m2.
Jedná se o starší řadový krajní zděný dům ze sedlovou střechou s taškovou krytinou,
dvoupodlažní nepodsklepený se zahájenou půdní vestavbou. Vstup do budovy je z přilehlé veřejné komunikace hlavním vchodem přes restauraci, kovovými vraty vedle domu je zajištěn vjezd do dvora, ze kterého je vstup do samostatného salonku a dále samostatný přístup do ostatních podlaží. Ve dvoře se nachází zděná přístavba užívaná jako zázemí letního venkovního posezení.
V přízemí se nachází provozovna restaurace s kuchyňským zázemím, samostatný salonek s barem a společné sociální zařízení pro obě části. Ve 2.NP vlevo se nachází byt 2+kk se samostatným sociálním zařízením užívaný majiteli nemovitosti.
Ve zbývají části podlaží v pravo byla provedena rekonstrukce prostor na klub s barem a samostatným sociálním zařízením, který není v současné době provozován. Ve 3.NP (podkroví) vlevo je rozestavěná bytová jednotka 2+kk, která není dokončená (chybí povrchy podlah, obklady a dlažby sociálního zařízení), v pravé části je půdní prostor, ve kterém bylo dle původního záměru vestavět 1 – 2 samostatné byty. V r. 1994 byla provedena výměna střešní krytiny a byla zahájena půdní vestavba. Podkroví je za současného nedokončeného stavu užíváno k příležitostnému přespání. Informace o původním stavebním řízení nebyla doložena.
Vytápění objektu je zajištěno dvěma plynovými etážovými kotli (samostatně 1.NP a 2.NP), ohřev teplé vody je zajištěn el. průtokovými ohřívači (1.NP) a dvěma el. bojlery ve 2.NP (samostatně bar a byt).
Výplně otvorů tvoří dřevěná dvojitá okna, v podkroví jsou střešní okna, vnitřní dveře náplňové plné i prosklené.
Dům je napojen na veškeré přípojky včetně přípojky plynu.
V místě je úplná občanská vybavenost, dostupnost vlakovou i autobusovou dopravou z centra Prahy je dobrá.

Lokalita: Praha 5

5 900 000 Kč


Topení:

ano

Sociální zařízení:

ano

Parkování:

ano

Voda:

ano

Plyn:

ano

Elektřina:

ano

Kanalizace:

ano

Plocha:

460

Zastavěná plocha:

420

Užitná plocha:

420

Poslat dotaz    Vytisknout


V případě zájmu kontaktujte:


tel. číslo č.1 : 603480458

e-mail: bravin.sro@tiscali.cz


Fotodokumentace: